Yeni Tasarımı ile CBR1000RR Batı Yakasının En Hızlı Pistinde!

Tektabanca, 65. bölümde yol arkadaşı Honda CBR1000RR’ın görünümünü baştan aşağıya değiştiriyor ve 2017 yılının son aylarında Amerika Birleşik Devletleri’nde batı yakasının en hızlı pistinde soluğu alıyor. “Not: $10’lık ücret sadece mekana giriş parası, pist gününe katılmanın bedeli tüm gün için $170.”  

Leblebi gibi dağıldılar||Pistte inanılmaz kaza

Fransa GP’sinde Moto3 kategorisi yarışında meydana gelen kazada ondan fazla motosiklet kazaya karışıyor ve ortalık darmadağın oluyor. Kaza 3. turda meydana geliyor. Daha önce dunlop şikanında kaza yapan motosikletler yarışa geri dönüyor fakat motosikletlerden biri yağ sızdırıyor. Hakemlerin yarışı durdurmaması da bu kazanın sebeplerinden biri olarak görünüyor. Daha önce kaza yapan motosikletin bıraktığı yağ birikintisine […]

CBR1000RR’la Willow Springs Yarış Pistinde 1 Gün

Tektabanca soğuk bir Mart gününde 2. kez Streets of Willow pistine giriyor ve bu sefer pisti saat yönünün tersinde keşfetmeye çalışıyor hem de detaylı bir pist rehberi düzenliyor.

McLaren P1 vs. Porsche 918 Spyder vs. Ducati 1199 Superleggera

Heyecan verici bir kapışma. Kim kazanacak?

Pist Günleri 1 – CBR1000RR’la Piste İlk Adım

Tektabanca 1953 yılında açılan ve Kuzey Amerika’nın en eski pisti olan Willow Springs’de ilk defa pistte motosikletini kullanma şansı buluyor. Bu müthiş günün ardından geriye kalan tüm tecrübeler ve anıları bu videoda toplayan Tektabanca bugüne kadar neden piste girmediğini ve kamuya açık yollarda çok risk aldığını sorgulamadan da edemiyor. Havalar ısınıyor, motosikletinizi kilitlerle ve kapalı […]

İstanbul Park Pist Günü

02.05.2015 ve 30.05.2015 İstanbul Park Pist günlerinden en hızlı turların karşılaştırması.

Marquez ve Pedrosa CBR250R Yarışında

CBR250R Dream cup Japonya’da geleneksel olarak her yıl aralık ayında düzenlenen bir yarış. Bu yarışın 2016 versiyonunda 2 sürpriz konuk vardı. Honda yarış takımının MotoGp pilotları Marquez ve Pedrosa. İki yıldız pilot, Japonya’nın genç pilotlarıyla pistte kapıştılar. Kazananı merak ediyormusunuz?