Türk Stunt Murat Erdoğan Hayatını Kaybetti

Facebook ve Youtube’da yaptığı stunt gösterileriyle tanınan turkstunt lakaplı motosiklet sürücüsü Murat Erdoğan E5 otoyolunda bir aracın arkadan çarpması sonucu hayatını kaybetti.

Erdoğan’ın kaza sonrası kalbinin durduğu bildirildi.

“Motosiklet sürüş teknikleri eğitimi veren ve tek teker üzerinde yaptığı akrobatik hareketler nedeniyle “Turkstunt” lakabıyla tanınan Murat Erdoğan (37) dün akşam D100’de Ankara yönüne motosikletiyle ilerliyordu. Kartal mevkiinde Murat Erdoğan’ın motosikletine arkadan gelen bir Otomobil çarptı. Kazanın şiddetiyle yola savrulan Erdoğan’a ilk müdahaleyi yoldan geçen bir doktor yaptı. Bir süre sonra gelen sağlık ekipleri de Murat Erdoğan’a müdahalede bulundu. Ancak tüm müdahalelere rağmen Erdoğan hayatını kaybetti.

Kaza sonrası otomobil sürücüsü Volkan K. bir süre olay yerinde bekledikten sonra Erdoğan’ın hayatını kaybetmesi üzerine yanındaki arkadaşıyla birlikte kaçtı. Polis, kaçan sürücü ve yanındaki kişiyi yakalamak için çalışma başlattı. Murat Erdoğan’ın cenazesi Adli Tıp Kurumu’na kaldırılırken, kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı. Polisin soruşturması sürüyor.”

turkstunt

(Visited 1343 times, 1 visits today)

Yazar hakkında

admin MotoVideo Yöneticisi

İlginizi çekebilir