Yabancı88 Video

MotoGP Şampiyonundan Dünya Kayak Şampiyonasında Motosiklet Şovu

►Marc Marquez Hahnenkamm kayak şampiyonasında RC213V ile Avusturya2da ki Kitzbühel Alplerine tırmandı.

Sudan Geçmek

Yağmurlu havalarda bir çoğumuz su birikintisine denk gelmişizdir. Bu videoda ki motosiklet sürücüsü ise resmen banyo yapmış.

Motosiklet Kulübünden Göz Yaşartan Sürpriz

Okulundaki zorbalar tarafından baloya katılması engellenen genç kıza hayatının sürprizi motosiklet grubundan geldi. Claire Carstens kızı Shannon’un okul balosuna katılmak için aldığı elbiseyle fotoğraflarını paylaştı. Fakat bu güzel fotoğrafların altına pekte hoş olmayan bir durumu yazdı. Kızı Shannon çölyak hastalığı,ülseratif kolit ve eklem iltihabı gibi rahatsızlıklara sahipti ve okulda bazı zorbalar kızın bu durumuyla dalga […]

Motosikletli Çılgının Trafikte Yaptığı İlginç Şov

Bir aracın içinden çekilen ilginç görüntüler

İçeriye Doğru Sıçmak!!!

CBR 600 RR’nin tadını çıkarıp gazlamaya çıkmış arkadaş ama az sonra olacaklardan habersiz.

Rus Bankası Uçan Motosiklet İçin Yatırımcı Olacak..

Vneşekonombank (VEB) Başkanı Sergey Gorkov, VEB’in HoverBike S3 uçan motosiklet projesine birkaç milyon dolarlık yatırım yapmaya hazır olduğunu belirtti. Rus haber ajansı TASS’ta yer alan haberde Gorkov “Uçan motosikletin kurulması için birkaç milyon dolar gerektiğini düşünüyoruz, bunu sağlamaya hazırız, bu çok büyük bir yatırım değildir” dedi. Gorkov “Uçan motosikletin kurulması için birkaç milyon dolar gerektiğini […]

KTM – ABS ve Cornering ABS Testi | Motorcycle Stability Control

KTM markasının hazırladığı absli ve abssiz motosikletlerle cornering abs adı verilen yeni sistemin karşılaştırma videosu. Videoda hem absli ve abssiz motosikletlerin duruş mesafeleri hakkında fikir verici görüntüler var, hem de yeni sistemle bunların viraj performansı testi var. İyi seyirler.

2017 İlk Kazalar ve İlginç Anlar

2017 yılının ilk 4,5 ayını geride bıraktık ve ilk kaza görüntüleri sosyal medyaya düşmeye başladı.   Funny situations from the life of motorcyclists, this compilation will make you smile. Funny bikers fails and few lucky riders. ENJOY! Please LIKE, leave comments and SUB =)