fbpx

312 km/h ile kaza!-Yine bir motosikletle kapışan BMW ve bariyerlerde biten yarış

Daha dün motosikletle kapışan Bmw’nin bariyerlere patlama videosunu yayınlamıştık. 24 saat geçmeden yeni bir bariyerlre patlayan BMW vakasıyla birlikteyiz.

İlk olaydan farklı olarak kaza anının arabanın içinden ve farklı açıdan videolarını ilgili linklere tıklayarak izleyebilirsiniz. Ayrıca videolar her ne kadar yeni olsa da kaza bir at önce olmuş.

bmw m3
Kaza sonrası

Olay Cape Town’da meydana geliyor. Kaza anının bir kaç videosu olması ilginç. Olay yakınında bir köprüde bir çok insan toplanmış ve orada ne aradıkları belli değil. Muhtemelen bir sokak yarışı izlemeye gelmişlerdi. Videoları da onlar çekmişler.

Bariyerlere çarpan Bmw’nin yolcu koltuğunda oturan kişi de video çekiyor. Daha sonra bu kişinin arkadaşı Imraan Ebrahim  olduğu ortaya çıkıyor. Imraan Ebrahim  elinde küçük bir yara ile kazayı atlatıyor.

Normal giderlerken yanlarından bir motosiklet hızla geçiyor. Bmw M3 sürücüsü muhtemelen motosikletle yarışmaya karar veriyor. Hızını saatte 312 km/h’ye kadar çıkarıyor. Daha sonra Bmw aniden sağ şeride geçmek istiyor. İşte o an kontrolü kaybediyor ve 312 km/h hızla bariyerlere vuruyor.

 

Taufiq Carr
Taufiq Carr

Kazayı yapan sürücü 26 yaşındaki Taufiq Carr. Kaza esnasında bacaklarındanve kafasından ciddi hasar alan sürücü kritik durumda hastaneye kaldırılıyor. Sürücü hayata döndürüldü ama ne yazık ki bacakları kesildi.

(Visited 7352 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!