fbpx

Akıncı’nın motosikleti hangi marka ve model?

bu videoda

Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin başrollerinde oynadığı,  Akıncıdizisinde kullanılan özel tasarım motosiklet herkesin merak konusu oldu.

Şükrü Özyıldız’ın canlandırdığı “Akıncı” karakterinin operasyonlarda kullandığı motosiklet, ilgi odağı oldu. Peki böyle bir motosiklet var mı? Kaça satılıyor?

Öncelikle bu tarz bir motosiklet yok çünkü böyle bir motosiklet ancak düz gidebilir. Ön lastiği kapatan kaplamalar motosikletin manevrasını tamamen etkileyecek kadar aşağıda.  Yani motosiklet özel tasarım bir kaplama. Peki içinde hangi motosiklet var?

Motosikleti tasarlayanlar marka ve modelin belli olmaması için özel bir çaba harcamışlar gibi duruyor. Fakat bazı teknik detaylar motosikletin modelini ele veriyor. Evet buraya kadar sabırla okuduysanız motosikletin marka ve modelini söyleyelim.

Bu motosiklet Ducati Diavel

Ülkemizdeki satış fiyatı 238 bin liradan başlayan Diavel’in 3 farklı modeli bulunuyor. En üst modeli ise 383 bin liralık etikete sahip.

IŞIK YAYAN KAPLAMA

Motosikletin tüm aksamı ve görüntüsü modifiye edilerek “Akıncı”nın özel aracı haline getirildi.

Tasarımında yönetmen Veli Çelik’in de imzasının olduğu motosiklet, dünyanın ilk patentli ışık yayan kaplama sistemine sahip.

 

(Visited 43 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!