fbpx

Aston Martin motosiklet üretti

Ünlü otomobil markası Aston Martin nostaljik motosiklet markası Brough Superior ile birlikte sınırlı sayıda bir motosiklet ürettiğini duyurdu.

Yukarıda izlediğiniz video Brough Superior firmasının 100. yılına özel modelinin videosu.  Muhtemelen Aston Martin’in yeni modelini göreceğinizi düşündünüz ama firma şu aşağıdaki çizim dışında hiç bir görüntü sızdırmadı.

Çizimden pek bir şey anlaşılmasa da motosikletin Brough Superior firmasının klasik çizgilerini taşıyacağı kesin gibi. Zaten üstteki videoyu yayınlamamızın sebebi de bu. Yeni modelin neye benzeyeceğini az çok kestirmenizi sağlamak.

Bu arada merak ettiğinizi biliyoruz ama fazla beklemenize gerek kalmayacak. Motosiklet 5 kasımda başlayacak olan EICMA fuarında sergilenecek.

Motosikletin teknik detayları ile ilgili hiçbir şey bilinmediği gibi model isminin ne olacağı da bilinmiyor. Net olarak bilinen tek şey ise bu motosikletin sınırlı sayıda üretileceği. Aston Martin, yayınladığı çizimle birlikte yaptığı açıklamada, motosikletin sınırlı sayıda üretileceğinin sözünü verdi.

(Visited 51 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!

Yorum (1)

Yoruma Kapalı