fbpx

Avrasya Tüneli’nde tek teker giden maganda kamerada

Motosikletli maganda yasak olduğu halde tünele girerek tek teker üstünde gitti- Başına kask bile takmayan magandanın arkasında kız arkadaşı vardı.

Avrasya Tüneli’ne yasak olmasına rağmen motosikletiyle giren maganda, başına kask bile takmadan arkasındaki sevgilisiyle trafikte metrelerce tek teker üstünde gitti. Herkesin canını tehlikeye atan maganda, o anları kaydettirip bir de sosyal medyadan yayınladı. İstanbul’un TEM Otoyolu, E-5 Karayolu ve tünellerinde tek teker üstünde metrelerce giden motosikletli magandalara bir yenisi daha eklendi. Yasak olmasına rağmen başında kask olmadan Avrasya Tüneli’ne giren motosikletli bir maganda, arkasındaki sevgilisiyle trafikte seyreden araçların arasında tek teker üstünde metrelerce gitti. Hem kendi hem sevgilisi hem de sürücülerin canını tehlikeye atan maganda, o anları kaydettirip bir de sosyal medyada yayınladı.

Arkadaşı “özçekim” yaptı, maganda tek teker gitti

Tünel ile sınırlı kalmayan maganda, bir başka günde arkadaşlarıyla beraber trafikte adeta terör estirdi. Kuzey Marmara Otoyolu ve TEM Otoyolu’nda seyir halinde olan motosikletli magandalar, trafikte tek tekerlek üzerinde metrelerce gitti. Otoyolu’nda seyir ettikleri esnada motosikletlinin arkasındaki arkadaşı, önünde seyreden arkadaşını tek teker giderken kaydetti.
O esnada bindiği motosikletin sürücüsü ise “Sen bizi çek” demesi üzerine kamera magandaya döndü. Araçların arasında tek tekerlek üzerinde giden maganda herkese korku dolu anlar yaşattı.

 

Dipnot: Haber olduğu gibi ajanstan buraya alınmıştır. Doğrusu tek teker yapmayı magandalık olarak kabul etmesek de başlık ve haber içeriğindeki maganda kelimesini özellikle kaldırmadık. Çünkü kask takmadığı için bu tabirin hak edildiğini düşünüyoruz.

(Visited 68 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!