fbpx

Bir YouTuber, Dünyanın İlk Elektrikli ‘Cyberbike’ını Yaptı

Ünlü YouTube fenomeni Casey Neistat, “Super 73” isimli bir elektrik motorlu motosiklet üreticisiyle ortak bir proje yaptı. Özel bir motosiklet tasarımının oluşturulduğu bu projeye “Cyberbike” ismi verildi.

Tesla, son dönemlerin en popüler şirketlerinden bir tanesi. Ürettiği elektrik motorlu ve otonom sistemli araçlarla tüketicileri cezbetmeyi başaran şirket, otomotiv sektörüne getirdiği yeniliklerle de pek çok otomobil üreticisinin örnek aldığı şirketlerden bir tanesi haline geldi.

Şimdi sizlere, YouTube fenomeni olan Casey Neistat tarafından ortaya çıkarılan bir motosikletten bahsedeceğiz. Neistat, özel motosikletinde Tesla’dan esinlenmiş. Zaten motosikletin genel yapısını ilk gördüğünüz anda, bu motosikletin adının “Cyberbike” olması gerektiğini söyleyebiliyorsunuz. Çünkü Neistat’ın özel motosikletinin Tesla’nın ilk pick-upı olarak karşımıza çıkan Cybertruck’a bir hayli benzediğini söyleyebiliriz.

YouTuber’ın özel motosikleti, bir elektrik motoruna sahip. Motosikletin tasarımı ve donanımsal yapısı, “Super 73” olarak isimlendirilen bir şirkete ait. Elektrik motoruna sahip farklı motosiklet modellerine de sahip olan şirket, görünen o ki kendi motosikletinin de reklamını yapmak istemiş ve ortaya da böyle bir ürün çıkmış.

Neistat, özel motosikletiyle yollara da düştü. Yaşanan anları da bir video çekerek takipçilerine aktaran YouTuber, insanların motosikleti gördüklerinde nasıl çılgınca tavırlar sergilediğini gözler önüne seriyor. 5 dakikalık videoda insanların, bu “Cyberbike”a nasıl ‘hayran’ oldukları açıkça görülebiliyor.

(Visited 32 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!