fbpx

CAKE imzalı modern ve güçlü elektrikli motosiklet: Kalk INK

Elektrikli motosiklet pazarının en yeni üyesine merhaba deyin. Karşınızda CAKE Kalk INK ve dikkat çeken tasarım ile özellikleri.

CAKE firmasının çok özel bir elektrikli motosiklet modeline daha önce yer vermiştik. Firmanın yeni modeli ise yukarıda da belirttiğimiz gibi Kalk INK adına sahip. Bu spesifik şekilde araziye özel olarak hazırlanan motosiklet, ilk olarak nispeten düşük fiyatıyla dikkat çekiyor. Firmanın başka bir gelişmiş modeli tam 16 bin dolara satılırken, Kalk INK için CAKE’in belirlediği fiyat 9.500 dolar seviyesinde yer alıyor. Yine pahalı olan ancak firmanın diğer modellerine oranla çok daha uygun görünen model, tasarımsal olarak gerçekten çok ama çok modern bir çizgide. CAKE’in diğer modelleri gibi bir IKEA ürünü izlenimi oluşturan en yeni motosikleti, açıklandığı kadarıyla 80 km/s hıza çıkabiliyor ve 11 kW / 14,8 beygir güç sunuyor. 2,6 kWh pil paketiyle aralıksız olarak 3 saatlik bir arazi eğlencesi sunan model, 69 kg ağırlığıyla birçok benzerinden daha hafif bir seçenek oluşturuyor. Benzerleri gibi şehir içi / normal yol menzili paylaşılmayan elektrikli motosiklet, gerçekten albenisi en yüksek modeller arasında yer alıyor.

CAKE imzalı modern ve güçlü elektrikli motosiklet: Kalk INK

CAKE Kalk INK, elektrikli motosiklet pazarının arazi kategorisinde en modern çizgisine sahip

Limitlerde arazi eğlencesi için hazırlanan modelin önünde ve arkasında disk frenler kullanıldığı görülüyor. Alüminyumdan üretilen gövdesi darbelere karşı oldukça dayanıklı olan model, 19 inç jantlar üstünde oturuyor. 200 dolar depozito ile ön sipariş verilebilen modelin, haziran ayında satışa çıkacağı aktarılıyor.

 

cake-imzali-modern-ve-guclu-elektrikli-motosiklet-kalk-ink

(Visited 15 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!