fbpx

CF Moto 250 NK Test ve İnceleme

bu videoda

NK serisinin genlerini taşıyan ve motosiklet severler tarafından merakla beklenen 250 NK, CF Moto geçtiğimiz yıl ürün gamı içerisinde yerini aldı.

250 cc segmentinde tasarımı ve detayları ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran 250 NK; 249 cc, 9200 d/d’da19.5 Kw güç üreten ve 22.5 Nmtork gücüne sahip yapısıyla mükemmel sürüş vaad ederken, yakıt sistemi olarak kullanılan BOSCH EFI ile gaz tepkimeleri ayarlanarak düşük yakıt tüketimi sağlandı.

cf moto 250nk motor

Kıska tasarımına sahip 250NK’da, tasarımın yanı sıra güvenliği de önemseyerek mükemmel bir frenleme sağlamak için önde 290mm hidrolik disk, arkada ise 220 mm disk fren kullanılmış. Diskler, kullanılan J.Juan marka çelik hortumlu fren sistemi ve Continental ABS fren sistemi ile desteklenmiştir.

Konforlu ve yüksek performanslı sürüşten taviz vermeden, yolculuğun keyfini çıkartman için tasarlanan monoshock ön amortisör yapısı yoldan gelebilecek darbeleri yok ederek, dengeli ve keyifli yolculuk yaşamanı sağlıyor.

cf moto 250nk boyutlar

250 NK’nın LCD ekran gösterge paneli 4 farklı tasarıma sahip. Beyaz ve siyah olmak üzere 2 farklı renk özelliğinin 2 farklı kullanımı mevcuttur. Siyah renk gündüz kullanımlarında parlamayı önleyerek sürüş anında net bir görüntü sağlarken, beyaz renk ise gecenin karanlığında ilk bakışta görmek istediğiniz tüm bilgileri görmenizi sağlar.

Kendi segmentinde rakiplerinden ayıran bir diğer özellik ise 2 farklı sürüş modu özelliğinin olmasıdır. Sport ve Rainmodu ile hava ve yol koşullarına göre sürüş modunu tamamen kullanıcısına bırakıyor.

Euro 4 normlarına uygun olarak gelen 250 NK, seninle yeni yolculuklar için hazır

(Visited 301 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!