Cinayete teşebbüs gibi kaza. Çarpıp kaçtı!

İstanbul Esenyurt Saadetdere’de sol şeritten sağ şeritteki yol ayrımına geçmeye çalışan otomobil, motosiklet sürücüsüne çarptı ve kaçtı. Motosikletli ise bir daha kolunu kullanamayabilir.

Trafik kurallarını hiçe saymakla, motosikletlileri görmezden gelmek birleşince ortaya kötü sonuçlar doğuran bir kaza daha meydana geldi.

MOTOSİKLETLİYE ÇARPIP KAÇTI

İstanbul’da 15 Temmuz günü saat 17.30 sıralarında E-5’te seyir halindeyken aniden şerit değiştirerek Esenyurt Saadetdere yol ayrımına giren otomobil sürücüsü, bir restoranda motosikletli kurye olarak İsmail Atsız’ın (28) kullandığı 34 BJM 228 plakalı motosiklete çarptı. Motosiklet sürücüsü kaza sonrası metrelerce sürüklenirken, otomobil sürücüsü ise olay yerinden kaçtı.

Kaza sonrası vatandaşlar, sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Atsız’ı hastaneye kaldırdı. Kaza sonrası Atsız ve ailesi kaçan sürücüden şikayetçi olurken, polis ekipleri sürücüyü arıyor

“KOLU KISMEN KOPTU DİYEBİLİRİZ”İsmail Atsız

Yaşanan olay sonrası plakası tespit edilemeyen sürücü kaçarken Atsız ise büyük şok yaşadı. Olay sonrası kaçan sürücünün bir an önce bulunmasını isteyen kardeşi Hasan Atsız ise hastanede ağabeyinin uzun süre bekletildiğini ve ilgilenilmediğini de ifade ederek, “Yan yola girmek isterken en sol şeritten en sağ şeride geçmek isteyen aracın çarpması ile bu olay oldu. Ağabeyimin kolunda kalıcı hasar olabilir dendi. Ameliyat için plastik cerrahi olan Çapa’ya götürmüşler. Biz kamera kayıtlarını birkaç yerden bulabildik. Orada da zaten plaka görülmüyor. Şu anda ağabeyimin kolunda, doktorların söylediğini göre tendonlar, krişler hepsi kopmuş durumda. Ağabeyimin kolu kısmen koptu diyebiliriz, ben hastaneye ilk gittiğimde kolunu yamuk olarak gördüm. Çok kötü durumda.” dedi.

(Visited 17 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!