fbpx

Days Gone Yeni Fragmanı İle Hem Açık Dünyasını Hem De Deacon’un Motosikletini Gösteriyor!

PlayStation 4’ün en çok beklenen oyunlarından birisi olan Days Gone’un çıkışına doğru ilerlerken heyecan da artmaya devam ediyor. Oyundan yeni bir fragman daha geldi.

Days Gone Yeni Fragmanı İle Hem Açık Dünyasını Hem De Deacon’un Motosikletini Gösteriyor!

26 Nisan’da Sony tarafından PlayStation 4 oyuncularına sunulacak olan Days Gone kıyamet sonrası bir dünyayı konu alacak. Zombiler ile karşı karşıya geleceğimiz oyunda hayatta kalabilmek için zombileri etkisiz hale getirecek ve dünyanın dört bir yanında hayatta kalan son insanları bulmaya çalışacağız. Oyun içerisinde Deacon isimli bir karakteri canlandıracağız.

Days-Gone-Deacon’un-Motosikleti

Daha önce de çeşitli fragmanlar ile oyuncuları bilgilendiren Days Gone son aldığı fragman ile oyunculara hem açık dünyasını hem de Deacon’un motosikletini detaylı bir şekilde gösteriyor. Oldukça geniş ve zengin bir açık dünyaya sahip olacak olan oyun gerçekçi içerikleri ile beğenileri toplayacak. Oyun içerisinde canlandıracağımız Deacon motosikletli bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Bu karakter uzun mesafeleri motosiklet ile aşarken, yer yer zombilerden kaçarken de motosikletinden yardım alacak. Yayınlanan fragmanda yer yer Deacon’un motosikletinde meydana gelen aksaklıklar gösterilirken aynı zamanda motosikleti nasıl tamir ettiği yönünde de bilgiler veriliyor. Ayrıca motosiklet üzerinde yapabileceğimiz değişiklikler de kameralara yansıyor.

(Visited 62 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!