Dolmabahçe Tüneli’nde tuhaf kaza! Doğrudan duvara çarpıp hayatını kaybetti

İstanbul’da Dolmabahçe – Bomonti Tüneli’nde motosikletle seyreden 22 yaşındaki genç kız, gidon hakimiyetini kaybederek önce tretuvara ardından da duvara çarptıktan sonra 40 metre sürüklenerek olay yerinde hayatını kaybetti. Videoda genç kızın doğrudan duvara doğru gittiği görülüyor.

Olayın ilginçliği burada başlıyor. Bu kaza. bu tünelde bu şekilde olan ilk kaza değil. Daha önce de 3 motosiklet sürücüsü aynı şekilde doğrudan tünel kenarına doğru giderek kaza geçirmiş ve hayatlarını kaybetmişlerdi.

Bomonti tünelinde daha önce 3 motosiklet sürücüsü bu şekilde kaza yaparak hayatlarını kaybettiler. Hayatını kaybedenlerden bir tanesi olan kurye İbrahim Günsayar’ın ailesi tünelde havalandırma sisteminin çalışmadığını ve bu durumun karbonmonoksit zehirlenmesine yol açtığını iddia etmişler ve kaza sebebinin bu olduğunu öne sürmüşlerdi.(yukarıdaki linkten kazayı seyredebilirsiniz) Daha önce yine genç bir motosiklet sürücüsü aynı şekilde doğrudan duvara çarparak hayatını kaybetmişti.

Dün de 22 yaşındaki Buse Karabulut videoda izlediğiniz şekilde kaza yaparak hayatını kaybetti.

Olay, dün saat 06.25 sıralarında Dolmabahçe – Bomonti Tüneli Kağıthane istikametinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre 22 yaşındaki Buse Karabulut, sabah saatlerinde iş yerine gitmek için 34 FM 2494 plakalı motosikletine binerek yola çıktı. Genç kız tünele girdikten bir süre sonra henüz bilinmeyen bir nedenle motosikletinin gidon hakimiyetini kaybetti.

Kontrolden çıkan motosiklet önce tretuvara ardından da tünelin duvarına çarptı. Çarpmanın etkisiyle kendisi ve motosikleti sürüklenen Buse Karabulut, olay yerinde feci şekilde hayatını kaybetti. Feci kaza güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

(Visited 31 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!

YORUMUNUZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla