fbpx

E-5 karayolunda bir motosikletli maganda dehşeti daha

E-5 karayolu avcılar mevkiinde çekilen bir video pes dedirtti. Batuhan Uludoğan isimli motovlog kız arkadaşını arkasına alarak E-5’te resmen terör estirdi.

E-5 Karayolu Avcılar mevkiinde bir motosikletli, sevgilisi genç kızı gezdirmek için kaskını takarak motosikletine bindirdi. Genç sürücü ardından karayoluna çıkarak bir anda hızlanmaya başladı. Bir süre sonra süratli sayılabilecek bir hıza ulaşan sürücü, trafikteki onlarca aracın arasında “makas” atmaya başladı. Bu durumdan oldukça rahatsız olan genç kız ise sevgilisini yavaşlaması konusunda uyardı ancak sürücü onu bir an olsun umursamadı.

Genç kız, “düşeceğim ne olur dur” diye yalvardı

Son sürat seyretmeye başlayan maganda bu kez de motosikletin ön tekerleğini kaldırarak gitmeye başladı. Araçların arasından bu şekilde geçen ve metrelerce giden maganda hem kendi hem sevgilisinin hem de sürücülerin canını defalarca tehlikeye attı. Sevgilisinin korkudan çığlık atmaya başlamasına rağmen ne hız kesen ne de akrobatik hareketlerin vazgeçmeyen maganda adeta terör estirdi. Sevgilisinin “Düşeceğim, ne olur dur” sözlerinin duyulduğu görüntülerde, genç kızın “ne olur yavaşla, hayır” diyerek motosikletten inmek istemesi ise dehşetin boyutunu gözler önüne serdi.

Tek tekerlek üzerinde “makas” attı

Öte yandan aynı motosikletli maganda bir başka görüntüsünde ise, Ataköy sahil yolunda defalarca trafikte tek tekerlek üzerinde giderek sürücülerin canını, güvenliğini ve trafiği tehlikeye attı. Magandalıkta sınır tanımayan motosikletlinin tek tekerlek üzerinde giderken bir de makas atması yürekleri ağza getirdi. Tüm bunları yapan maganda o anları kaydedip bir sosyal medyada yayınladı.
Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, gece ve gündüz demeden sürücülerin canını tehlikeye atan magandayı yakalamak için çalışma başlattı.

(Visited 105 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!

Yorum (1)

Yoruma Kapalı