fbpx

Efsane grafiklerle Ride 4 Playstation 5 görüntüsü yayınlandı

Piyasada nadir bulunan motorsiklet oyunlarından biri olan Ride serisinin yeni oyunundan, PlayStation 5 grafiklerini ve oynanışını gösteren yeni bir video yayınlandı. Ortaya çıkan görüntülere baktığımız zaman, yeni nesil oyunun gerçekten kaliteli olduğunu söyleyebiliriz. Dikkat çeken grafiklere sahip Ride 4, Playstation 5 videosu yayınlandı!

Yapımcı firmanın açıklamalarına göre Ride 4, PlayStation 5’te 4K 60 FPS oyun deneyimini oyunseverlerle buluşturacak. Böylelikle oyuncular çok daha kaliteli görsellikle ve akıcılıkta oyuna oynayabilecekler. Zaten motor oyunlarının hızlı ve akıcı olması gerekirken yeni yapımın PlayStation 5’te akıcı ve kaliteli grafikler sunması memnun edici bir gelişme.

PS5’te bulunan yeni SSD sayesinde yükleme süreleri önemli ölçüde azalacağı için yarışlardan önce ve sonraki bekleme sürelerinin çok kısa olacak. Yapımcılar, SSD sayesinde veri akışının hızlı olacağı ve dokuların daha hızlı yükleneceği için; oyuncuları çok daha farklı bir deneyim beklediğini açıkladı.

Ayrıca Ride 4 hayranları, PS5 ile gelen DualSense kontrolcüsünün nimetlerinden tam anlamıyla yararlanabilecekler. Dokunsal geri bildirim sağlayan yeni kontrolcu, aynı zamanda tetiksel tuşlara da sahip olacak ve bu özellikler oyun tarafından tam anlamıyla desteklenecek.

Oyun 8 Ekim’de PCXbox One ve PS4‘te ve 21 Ocak 2021‘de PS5 için çıkacak. Şu an itibariyle Xbox Series X sürümüyle ilgili resmi bir açıklama yok.

(Visited 10 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!