Eğitim

Yolda konumlanma

Honda’nın hazırladığı bu kısa videoda motosikletin yolda nasıl güvenli bir şekilde konumlanacağı gösteriliyor. Motosikletin şerit içerisindeki yer seçimi güvenli sürüşün olmazsa olmazlarından bir tanesi. Şeridin en sağında konumlanma videoda gösterildiği gibi başınızı derde sokabilir. (Visited 30 times, 1 visits today)

En Çok İzlenen Eğitim Videoları

Motosikletten  Düşersek Ne Olur
2.67K
07:42

Motosikletten Düşersek Ne Olur

Motosikletten Düşersek Ne Olur ? Motosiklet Elbiselerinin Önemi | RAHMİ BARUTÇU Motosiklet kullanırken neden korunmaya ihtiyacımız var ? Motosiklet ile kaza yaparsak başımıza neler gelir ? Motosiklet elbiselerinin önemi nedir ? Bu soruların cevabı videomuzda, iyi seyirler. Can güvenliğimiz için kullanmamız gereken malzemeler ve kullanım şekillerini hep beraber izleyelim.   (Visited 3 times, 1 visits […]
Uğur Ertekin-Planlamalar ve şeritte Konumlanmalar
447
11:29

Uğur Ertekin-Planlamalar ve şeritte Konumlanmalar

Seyir halinde iken Planlamalar ve şeritte Konumlanmalar üzerine altyazı açıklamalı bir videodur. (Bu sefer ben kameraya -Contour+ -çekiliyorum. Çekimi yapan Emir Ataşen’e teşekkürler.. ) Azıcık dahi de olsa faydalı olabilmesi dileğimle. (Visited 4 times, 1 visits today)
Uğur Ertekin – Sollamalar İsviçre Alpleri
169
05:43

Uğur Ertekin – Sollamalar İsviçre Alpleri

Sollamalar sırasında güvenli ileri sürüş tekniği olarak (geçtiğiniz arabadan uzak kalmanızı ve geçiş anında motorunuzun dik konumda olmasını sağlayan..); Arabaların arkasından sollama şeridine çıkış anında, önce AYNI YAKLAŞIM HIZ’INI ve/veya TAKİP HIZ’INI KORUYARAK sollama şeridine çıkıldığını ve sonrasında sollamak adına GAZ AÇILDIĞINI ve aynı zamanda sollamaların en kısa sürede bitirildiğini, yakalamaya çalışınız. Ayrıca video’yu seyrederken, […]
Motosiklet Eğitimi & İleri Sürüş Teknikleri
141
20:05

Motosiklet Eğitimi & İleri Sürüş Teknikleri

Uğur Ertekin’in  Okan Bayülgen’e konuk olduğu programın videosu. Motosiklet eğitimi ve ileri sürüş tekniklerinin konuşulduğu program teorik olarak bilgi dağarcığınıza çok şey katacak. Sizlerin de yararlı olacağına inandığınız videolarınız varsa video ekle bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz (Visited 1 times, 1 visits today)
(Visited 36 times, 1 visits today)
Araç çubuğuna atla