fbpx

Fatma Turgut – Günleri Bağlarken

Türkçe Rock Müziğin güçlü kadın vokallerinden Fatma Turgut, geçtiğimiz günlerde Elimde Dünya albümünün ikinci video klibini ”Günleri Bağlarken” şarkısına çekti.

Klip çekimi öncesi motosiklet kullanımı için sıkı bir çalışmaya giren ve 3 hafta boyunca özel dersler alan Fatma Turgut, İstanbul Garipçe’de soğuk havaya rağmen 4 saat boyunca 300 kg. Harley Davidson motosiklet kullandı.

BUZ GİBİ HAVADA 4 SAAT MOTOSİKLET KULLANDI!

Performansı ile kendine hayran bırakan Fatma Turgut, 2020 senesine yenilikler ekleyerek YouTube kanalını açtı ve bir yandan da yoğun konser turnesine devam ediyor.

İstanbul Garipçe’de buz gibi havaya rağmen 4 saat boyunca 300 kg. Harley Davidson marka motosiklet kullanarak performansıyla usta motosikletçilere taş çıkaran Fatma Turgut, senaryo gereği motosikletçi bir kızın hayatını canlandırarak klipteki güçlü performansı ve oyunculuğu ile etkileyici sahnelere imza attı.

Ecem Gündoğdu yönetmenliğinde ve Veli Kuzlu görüntü yönetmenliğinde gerçekleşen klibin açık alan motosiklet performansı sonrası Maslak Oto Sanayi’de Overdose Moto Garage isimli tamirhanede detay çekimleri tamamlandı.

Fatma Turgut - Günleri Bağlarken

2 drone ve 1 alexa kamera olmak üzere 3 kamera ile çekimleri yapılan klipte, Fatma Turgut’a 10 kişilik bir cast ekibi eşlik etti. Klip çekimi, bir günde yaklaşık 30 kişilik bir ekibin çalışmasıyla gerçekleşti.

(Visited 229 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!