fbpx

Honda yeni CBR 1000 RR’yi Motegi’de test etti

bu videoda

Uzun süredir hakkında konuşulan ama bir sır gibi saklanan yeni CBR 1000 RR Motegi’de ortaya çıktı

Honda uzun zamandır WSBK’da başarılı bir sonuç elde edemiyor. Bu da yarış dünyasının her dalına damga vurmuş olan markaya meraklı bakışların çevrilmesine neden oluyordu. Soru şuydu. Honda ne yapacak?

Bautista’yı gelecek yıl için kendisine bağlayarak ilk bombayı patlatan Honda gelecek yıl aynı motosikletle yarışmayacağının da sinyallerini vermişti aslında.

Ducati’nin V4 atağı ve Honda’nın V motorunun MotoGp’de çok iyi sonuçlar alması muhtemel yeni modelin bir V4 olabileceği beklentisine yol açmıştı. Fakat videoda da duyacağınız üzere motorun sesine bakılırsa yeni model sıralı 4 silindir olacak.

Kamuflaj giydirilmiş bu model şimdilik çok fazla bilgi vermese de beklenti 200+hp ve motogp teknolojilerini bünyesinde barındıran yeni bir modelin geldiği yönünde.

2020 CBR 1000 RR

Fotoğraflardan anlaşıldığı kadarıyla kuyruk ve ön taraf değişmiş. Yandan M1’i andıran model önden bakıldığında ise daha çok ZX10R’yi andırıyor. Yine arka salıncağın değiştiği de videodan görülüyor.

Honda yeni CBR 1000 RR'yi Motegi'de test etti

Her ne kadar çok merak ediyor olsakta yeni modeli görmek için çok fazla beklemeyeceğiz. Modelin önümüzdeki ay fuarda görücüye çıkması bekleniyor.

Yeni modelin uzun zamandır webde dolaşan şu fotoğrafla bir ilgisinin olmayacağı ise aşikar gibi.

Honda yeni CBR 1000 RR'yi Motegi'de test etti

(Visited 99 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!