fbpx

Karşınızda retro tasarımıyla hayran bırakan yeni elektrikli motosiklet

Elektrikli motosiklet pazarına dikkat çeken yeni bir model daha eklendi. Bu yeni motosikletin arkasında Huck Cycles yer alıyor. İşte detaylar;

Elektrikli motosiklet pazarı harika modeller ile büyümeyi sürdürüyor. İşte bunların en yenisini karşımıza çıkaran Huck Cycles, yeni modeliyle retro tasarım sevenleri büyülüyor. Gerçekten çok güzel duran iki kişilik motosiklet, genel olarak basit bir çizgide olmasına rağmen dikkat çekmeyi biliyor. Farklı versiyonları bulunan ve 750W, 1.000W ve tam 3.000W gücünde alınabilen motosiklet, önde ve arkada disk frenler kullanıyor. Aynı zamanda ön ve arkada konforlu yolculuk için süspansiyon sistemi de bulunan motosiklet, gece sürüşü için aydınlatma sistemiyle de donatılmış durumda. Versiyona bağlı olarak 64 km/s hıza çıkabilen model, yasal limitler ile sınırlandırılmış ve bu açıdan daha çok şehir içinde kullanıma hitap ediyor. Şehir içerisinde 64 km/s hız birçok kişi için fazlasıyla yeterli görünüyor. Motosiklet ile yine modele bağlı olarak 80 km menzile kadar çıkış yapılabiliyor. Bu da genel olarak oldukça yeterli duruyor.

Huck Cycles

Huck Cycles imzalı elektrikli motosiklet kaça satılacak? Modellerin fiyatları büyük çaplı üretim olmamasına rağmen çok aşırı uçuk değil. Firma modellerden aylık 10 adet üretmeyi planlıyor. Bu yüzden de motosikletlerin başlangıcı 2.200 dolardan başlıyor. En üstteki 3.000W model içinse 3.600 dolar verilmesi gerekiyor. Bu açıdan fiyat performans oranları yüksek olarak geçen motosikletler, şimdilik sadece ABD merkezli olarak elde edilecek.

Huck Cycles

kaynak

(Visited 24 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!