Keanu Reeves’li Super Bowl reklamı 

5 milyon doları aşan bütçesiyle Keanu Reeves’li Super Bowl reklamı 

Keanu Reeves‘in yer aldığı SquareSpace reklamında ünlü oyuncu motosiklet üzerinde adeta sörf yapıyor. Super Bowl reklamı şimdiden dikkat çekenler arasında.

Amerikan futbolu finallerinin yer aldığı Super Bowl, reklam verenlerin adeta dahil olmak için para saçtığı yapımlar arasında yer alıyor. 30 saniyelik bir reklamın Super Bowl’da yayınlanması için 5 milyon doların üstünde bir ücret ödenmesi gerekiyor. Keanu Reeves’in 40 saniyelik SquareSpace reklamı ise pahalı projeler arasında yer alıyor. İnternet sitesi tasarlayabileceğiniz SquareSpace’in reklamı ise elbette sitenin içeriğinden hayli farklı. Zira rekalmda Reeves tehlikeli hareketlerle motosiklet sürüyor.

Keanu Reeves motosiklet üstünde sörf yapıyor..

Make It Happen isimli reklamda Will Powers’ın 1983 tarihli şarkısı Adventures in Success şarkısı kullanılmış. Reeves de motosiklet üzerinde dengesini kurmaya çalışırken bir yandan da şarkının sözlerini mırıldanıyor. Reklamın sonunda ise Reeves motosiklete oturarak “havalanmaya” başlıyor. Oldukça ilgi çekici olan reklam Super Bowl’un dikkat çekenleri arasına girmeyi de başardı. Bir diğer dikkat çeken video da hatırlarsanız Amazon reklamıydı.

(Visited 73 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!