Oyun||MotoGP 18 Yeni fragman ve yenilikler yayınlandı

MotoGp 18 oyununun 18 haziranda piyasaya sürüleceğini daha önce açıklamıştık. Milestone firması yeni bir fragman videosu yayınladı ve oyunun özellikleri ve teknik detayları hakkında bilgi verdi.

TECHNOLOGIE

Unreal® Engine 4

Unreal® Engine 4’ün kullanımı hem grafiklerde hem de oyunda gerçek bir ileri adımı temsil ediyor. Milestone ekibi görsel kalitedeki inanılmaz gelişmeleri yaratmayı başardı: parça aydınlatması ve motosikletler her zamankinden daha gerçekçi hale geldi ve tüm ışık yansımalarını en küçük ayrıntıya kadar yeniden yarattı. Gelişmiş parçacık etkilerinden yararlanan ekip, hava koşullarının yanı sıra kamunun kullandığı duman gibi pist üzerindeki etkilerini de geliştirebildi.

3D tarama teknolojisi

Yenilikçi 3D tarama teknolojisi sayesinde, bu yıl MotoGP ™ binicilerinin tüm yüzleri oyuna eklenmiş, yüzler 3 boyutlu bir tarayıcı kullanılarak yeniden oluşturularak eğrileri ve oyunun rengini okuyabiliyorlardı. Yüzlere, gerçek zamanlı bir 3D model verildi ve geliştiriciler tarafından rafine edildi.

Drone tarama sistemi

Drone tarama sistemi tüm parçaları, sürücüleri ve motosikletleri en küçük ayrıntısına kadar çoğaltmak için kullanılmıştır. Parçalar, oyundaki reprodüksiyonun artık gerçekliğe karşı son derece sadık kalması için yeniden işlenerek altimetrenin doğru şekilde yeniden üretilmesini sağladı.

YENİLİKLER

Sinematik sahneler

Bu yıl MotoGP ™ 18, ilk defa 30’dan fazla sinema sahnesi sunacak; MotoGP ™ podyum, Moto2 ve Moto3’ün kapalı parkında, başlangıç ​​ızgarasında veya kutularda zaferini kutlayacak. Her MotoGP ™ sürücüsünün ikonik hareketlerini yansıtan standart sahneler ve özel sahneler de olacak.

ID MotoGP

MotoGP ID, (MotoGp kimliği)oyuncuya bir dizi istatistik ve performansıyla ilgili ayrıntıları sunmayı ve bunları diğer oyuncularla çevrimiçi olarak karşılaştırmayı amaçlamaktadır. MotoGP ID ile, her oyuncu saatlerce oyun, yarış sayısı, direk, galibiyet, podyum ve daha fazlasını görecek.

İzleyici Modu

Çevrimiçi olarak izlenen izleyici modu, farklı kameralara sahip ve diğer oyuncuları takip etmek için tasarlanmıştır. Çeşitli TV kameraları ile oyuncular, pist boyunca farklı pozisyonlarda yarışları takip edebilecek ve farklı pilotların ve sürüş tarzlarının birinci şahıs görüntüsü için çeşitli pilotların kameralarına yönelebilecekler. İzleyici modunun eklenmesiyle, herkes gerçek bir MotoGP ™ yarışını canlı izlemek isteyebilir.

Tutoriel (Öğreticiler)

MotoGP ™ 18, oyuncu hızlandırma, frenleme veya yörünge yönetimini öğretecek olan 3 seviyeye bölünmüş yeni etkileşimli dersler sunacak.

FİZİK

Gerçekçi fizik

Fiziki özelliklertamamen yeniden işlendi: gerçekçi bir fizik simülasyonu sayesinde, oyun her zaman gerçeğe yakın bir sürüş deneyimi için motosikletlerin davranışını sadakatle yeniden üretir. Oyunun daha az deneyimli oyunculara eşit bir şekilde erişilebilir olması için, MotoGP ™ 18, her seviyede daha eğlenceli bir simülasyon sağlamak için çeşitli sürücü yardım araçlarını içerir.

Geliştirilmiş IA

AI performansı, ölçeklenebilirliğin yanı sıra geliştirildi: Bir oyuncu en yüksek zorluk seviyesini seçtiğinde, AI en ilgi çekici sorun haline gelecektir. Arttırılmış ölçeklenebilirlik sayesinde, her oyuncu yeteneklerine ve sürüş tarzına uygun zorluk seviyesini bulabilecektir.

Evrimsel hasar sistemi

Düşme durumunda sürücü ve motosikleti hem estetik hem de işlevsel açıdan zarar görecektir. Pilotların koruma ve kıyafetleri, her bir hatanın sonuçlarını gerçekçi bir şekilde temsil edecektir. Kullanılan simülasyon seviyesine bağlı olarak, motosiklet tamamen duruncaya kadar belirli sayıda düşmeyi destekleyecektir.

Lastik yönetimi

Gerçek bir yarışın en önemli yönlerinden biri kesinlikle lastik yönetimi: MotoGP ™ 18’de, test seansları, turlar,eleme ve yarışlar sırasında lastiklerin ömrünün nasıl yönetileceğini öğrenmek son derece önemlidir. . Oyuncular, lastiklerin durumunu yakıt tüketim göstergeleriyle kontrol edebilirler: en uygun lastik koşullarını korumak için sürüş tarzlarını uyarlarlar.

KARİYER

MotoGP™ Yolunda

MotoGP ™ 18’de oyuncular Hikâye modunda öykülerini oluşturabilirler, böylece üst mertebeye ulaşana kadar küçük kategorilerden başlayarak başarı merdiveni tırmanabilirler. Oyuncular kariyerine, yeni MotoGP ™ şampiyonu olma ve yeni bir oyuncu olma hedefiyle, Red Bull MotoGP ™ Rookies Kupası’nda başlıyor.

İtibar

Kariyerin en önemli göstergelerinden biri, oyuncunun kariyeri boyunca genel ilerlemesini vurgulayan şöhretdir ve bu nedenle MotoGP ™ evrenindeki popülerliği hakkında ona bir fikir verir. İtibar, yarış pozisyonları ve takım hedefleriyle artar. İtibar arttıkça, prestijli bir ekiple bir sözleşme kazanma şansı o kadar yüksek olur.

Motosikletlerin gelişimi

Oyuncular, bmotosikletlerinin belirli bölümlerini geliştirebilecek ve sezon boyunca her yarışta performanslarını artırabileceklerdir. Motosikletlerin gelişimi için farklı alanlar olacak:

Motor : Oyuncular hızlanma veya maksimum hızda çalışmayı seçebilir

Frenler : Oyuncular mükemmel motosiklet ve frenleme için modüler veya agresif frenler seçebilecek

Süspansiyon : Viraj açısına veya frenleme stabilitesine odaklanmak mümkündür

Şasi : Yönünü değiştirerek hız veya çeviklik istikrarı yükseltme yeteneği

Ayrodinamik : Oyuncu daha fazla stabilite veya daha yüksek hız elde etmek için aerodinamik üzerinde çalışmayı seçebilecektir.

Bu sayede oyuncular kendi sürüş tarzlarına uygun bir motosiklet oluşturma fırsatına sahip olacaklar.

MotoGP ™ 18, tüm sürücüler, MotoGP ™, Moto2 ™, Moto3 ™ resmi listesi ve tüm 2018 MotoGP ™ sezonunun tüm resmi içeriğiyle, dünyanın en iyi motosiklet yarışına katılma fırsatı verecek. Red Bull’un MotoGP ™ Rookies Kupası ve Tayland’daki yeni Buriram International Circuit dahil olmak üzere 19 resmi yarış olacak.

 

(Ziyaretçi 30 kişi, 1 tane bugün)

İlginizi Çekebilir

LEAVE YOUR COMMENT