Oyun||RIDE 3 tanıtım videosuyla resmi olarak duyuruldu

Milestone S.r.l. tarafından geliştirilen, motosiklet yarış simülasyonu  olan RIDE serisinin yeni oyunu RIDE 3, bir tanıtım videosu ile duyuruldu.

RIDE 3, 8 Kasım itibariyle piyasada yerini alacak

Ride-3

Geliştirici Milestone, RIDE serisinin yeni oyunu RIDE 3’ün geliştirilme aşamasında olduğunu ve 8 Kasım 2018 tarihinde piyasaya sürüleceğini açıkladı. Duyuru ile birlikte motosiklet yarışları ile ilgili bir video ve çeşitli ekran görüntüleri beraberinde geldi.

Geliştirici açıklamasının devamında, motosiklet oyunu seven oyuncuların RIDE 3 oyunu ile şimdiye kadar hazırlanmış en güzel ve en güçlü motosikletleri kullanabileceklerini belirtti. Oyuncuların iki tekerlek üzerinde dünyanın dört bir yanından mükemmel manzaralara tanıklık edebileceğini ve gerçek rekabetin yarattığı adrenalini sonuna kadar hissedebileceklerini sözlerine ekledi.

Bildiğiniz gibi RIDE serisinin ilk oyunu 27 Mart 2015 tarihinde piyasaya sürülmüştü. Dünyada en sevilen motosiklet üreticilerinin motorlarını bünyesinde barındıran oyun, heyecanı yüksek yarışları ve farklı lokasyonlarda gerçekleşen dünya turu modu ile oyuncular tarafından oldukça beğenilmişti. Çok oyunculu desteğini de içerisinde barındıran oyun arkadaşlarınıza meydan okumanıza olanak tanıyordu.

Ride-3

(Ziyaretçi 28 kişi, 1 tane bugün)

İlginizi Çekebilir

LEAVE YOUR COMMENT