Monster Energy Supercross 2

2018 yılında Milestone, Monster Energy Supercross – The Official Videogame’i piyasaya sürdü ve ülkeler arası oyunların sanal dünyasını sarstı. Bir yıl sonra, 8 Şubat 2019 Monster Energy Supercross 2 resmi olarak PC ve konsollarda satışa sunulacak.

% 100 Supercross video oyunu geri dönüyor

MXGP serisinden sonra, işte% 100 Supercross’a adanmış  yeni bir yarış oyunu. Resmi ABD Monster Energy Supercross şampiyonluğundan ilham alarak 250 ve 450SX’in motosikletlerini, pistlerini ve sürücülerini bulacaksınız.

Bu yeni sürüm, türün hayranlarını memnun edecek birçok geliştirme getiriyor.

Özellikle, Monster Energy Supercross 2’nin Kariyer modunun geliştirilmesi, daha ilgi çekici ve ilerici bir oyun deneyimi sunar. Ayrıca, parça editörü de elden geçirildi. Daha güçlü, hayallerinizi takip etmek için daha da fazla seçenek sunar. Onun zaferleri kişisel bir şekilde kutlama fırsatı gibi başka küçük yenilikler de var. Ve elbette, karakterin, kıyafetinin ve motosikletin için her zaman daha fazla kişiselleştirme seçeneği var.

Son olarak, Monster Energy Supercross 2 2018 sezonunda 80’den fazla pilota sahip. Şampiyon Jason Anderson, Eli Tomac ve Fransız Marvin Musquin dahil.

Oyunun PS4 XBox One,Pc ve Switch versiyonları var ve Stream üzerinden satın alınabilecek.

 

(Visited 35 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!