fbpx

MotoGP19 oyununda tarihe geçmiş 50 sürücü var

Milestone MotoGP 19’da sergilenecek olan yeni oyun modunu tanıttığı bir fragman videosu yayınlandı. Efsanevi Sürücüler başlıklı, sizi, en büyükleri kazanan, en efsanevi yarışların kalbine sokacak hikayenin pilotlarını ekledi.

MotoGP19 oyununda tarihe geçmiş 50 sürücü var

6 Haziran’da yayınlanacak olan MotoGP19 oyununa bu güne kadar Gp tarihine geçmiş 50 pilot eklendi. Pilotların yanısıra özel olarak hazırlanmış 35 motosiklette bizleri bekliyor. Halihazırda bulunan 19 yarışa ek olarak bu modla 3 ilave yarış daha oynanmasına izin veriliyor.Laguna Seca (2013), Donington (2009) ve Catalunya (2015 ).

500cc efsanesi geri dönüyor

Milestone firmasının açıkladığı bu yeni oyun modunda göze çarpan ilk şey ise efsane yarışların grçekleştiği 500cc sınıfının dönüşü.  Evet MotoGp motosikletleri bir zamanlar 500cc hacmindeydiler ve bu motosikletlerle efsane pilotlar efsane mücadeleler gerçekleştirdi.

Yapay zeka geliştirildi

Birkaç yıl boyunca sadeliği nedeniyle eleştirilen Milestone tarafından geliştirilen yapay zeka sistemi, köklü bir devrime imza attı. A.N.N.A. adına yanıt veren, yapay sinir ağlarına dayalı yeni yapay zeka, modern yarış simülasyonunu altüst etmek amacıyla MotoGP 19’da mevcut olacak.

Oyundaki bazı durumları bağlamsal kılan şey, muhtemelen Hitting the Apex belgeselinde canlandırılan MotoGP’nin öne çıkan özelliklerini hatırlatıyor .

 

(Visited 66 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!