Motosiklet tutkunları SETMOG festivalinde buluştu

Salihli Enduro Touring Motosiklet Grubu (SETMOG) motosiklet derneğinin ev sahipliğinde Manisa’daki Kurşunlu vadisinde düzenlenen motosiklet festivaline binlerce motosiklet sevdalısı katıldı.

SETMOG motosiklet derneğinin ev sahipliğinde Manisa’nın Salihli ilçesindeki Kurşunlu vadisinde düzenlenen motosiklet festivaline Türkiye’nin çeşitli illerinden 90 farklı motosiklet grubu ve farklı ülkelerden yaklaşık 4 bin civarında motosikletli ile birlikte toplamda ise 25 bin civarında motosiklet sevdalısı katıldı.

3 gün süren festival boyunca Dilan Ekinci, Curcuna Band, Junior Zen, Dj Fırat Turan ,Can GOXX , Mor ve Ötesi grubu sahne aldı. Sanatçılar sahnedeki muhteşem performansları ile katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı.

SETMOG festival komite başkanı Ali Yüksel, konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Motosiklet derneği olarak bu festivalleri 5 yıldır düzenleme amacımız Salihlimizin doğal, tarihi ve kültürel değerlerinin daha fazla bilinir hale gelmesini sağlamak; motosikletlerin ve sürücülerinin daha fark edilebilir olmasını, güvenlik tedbirleri alındığı takdirde güvenli bir ulaşım aracı olduğunu göstermektir. 5. SETMOG motosiklet festivalimizi de başarıyla ve çok büyük bir kitleye ulaşarak tamamladığımıza gönülden inanmaktayız. Festivalimiz Türkiye’de düzenlenen en büyük motosiklet festivallerden biri haline gelmiş durumdadır ve her geçen gün bilinirliği artmaktadır.

Her sene olduğu gibi bu senede katılımcılarımızdan hiçbir ücret almadan uygun fiyatlı gıda ürünleri sunmaya çalıştık. Tabii ki bu da bizlere çok büyük destek veren sponsorlarımız sayesinde oldu. Sponsorlarımıza da bir kez daha teşekkür ederiz. SETMOG Derneği olarak Salihlimiz ve motosiklet camiası için daha da güzel organizasyonlara imza atacağız. En iyi ve tek bildiğimiz sloganımız; ‘Dostluk her zaman kazanır’. Siz de sakın unutmayın. Setmog festivalinin hazırlanması ve uygulanması aşamasında bizlerden desteğini esirgemeyen Kaymakamımız Mehmet Kamil Sağlam’a, geçmiş dönem kaymakamımız Levent Kılınç’a, Belediye Başkanımız Zeki Kayda’ya ,Emniyet müdürümüz Sayım Başaran’a, Jandarma komutanımız Mehmet Alsen‘e,Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız İbrahim Yüksel’e, Ticaret Borsası başkanımız Yetiş Aksoy’a ve Ziraat Odası başkanımız Cem Yalvaç ‘a sonsuz teşekkürler.

(Visited 12 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!

Araç çubuğuna atla