fbpx

Motosikletçilerden duygulandıran vefa örneği

Geçtiğimiz yıl bir kazaya karıştıklarında kendilerine yardım eden Daryn Sturch’un kızının limonata standı açtığını öğrenen motorcular duygusal anlar yaşattı

Indiana, Kokomo’daki Milwaukee Iron motosiklet grubu, geçtiğimiz yıl eylül ayında feci bir kazaya karıştılar. Motosikletçilerden beşi kötü yaralandı. O sırada oradan geçmekte olan hemşire Daryn Sturch, arabada bulunan küçük kızının etkilenmemesi için bir alr yola otomobilini park ederek kaza geçiren motosiklet sürücülerinin yardımına koştu.

5 motosikletliyi yaralayan kaza 19 eylül 2018’de Indiana eyaletindeki State Road’da gerçekleşti. Sturch, görevliler gelene kadar 3 erkek ve 2 kadın kazazedeye yardım etti. Kaza sonrası da onlarla ilişiği kesmeyen iyiliksever hemşire sağlık durumları iyi olana kadar sosyal medya üzerinden haberleşmeye devam etti.

Duygulandıran olay ise 15 eylül tarihinde gerçekleşti. Daryn Sturch 7 eylülde evlerinin önünde limonata satan kızının fotoğrafını paylaştı.8 yaşındaki Bryanne, tıpkı diğer Amerikan çocukları gibi yaz aylarında limonata satmaya karar vermişti ama ne yazık ki hiç şansı yoktu. O gün yağmur yağdı ve Buyanen hiç satış yapamadan eve dönmek zorunda kaldı.

Fakat fotoğrafı motosiklet gurubu görmüştü ve içlerinden biri bir kaç arkadaşıyla ziyaret etmek istediğini söyleyerek, hemşireden standı haftaya tekrar düzenlemesini rica etti. Ve Bryanne 15 eylülde satndı tekrar açtı ve 1 dolardan limonata satmaya başladı. Asıl sürpriz ise az sonraydı. Birden gök gürültüsünü andıran motosiklet sesleri duyuldu.

Küçük kız ve annesi şaşkınlık içerisindeydi. Doğrusu anneStunch bir kaç motosikletli dostunu bekliyordu ama onlarca motosikletli gelmişti.


Sturch;” kaç kişi geleceği hakkında bir fikrim yoktu. Birden 30 kadar motosikletliyi gördüm. Bryanne limonata başına 1 dolar istiyordu ama her biri 5-10 ve hatta 20 dolar verdi. Kızım hiç olmadığı kadar mutluydu.”

Kazada yaralanan motosikletlilerden biri olan Mary Henry Sturch’a minnettar olduğunu söyledi.

Sturch gelen her motorcuya sarıldığını söyledi.”“Onlar iyi insanlar. Herkesin ne kadar muhteşem olduklarını bilmelerini istiyorum” dedi.

Motosikletçilerden duygulandıran vefa örneği

(Visited 100 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!