Öğretmene Tekme Atan Motosikletli Saldırganın Bu Sefer Hedefi Düğün Konvoyu Oldu

Batman’da motosikletli bir kişi, 6 ay önce bir öğretmene tekme atarak bayıltmıştı. Saldırganın akli dengesinin yerinde olmadığı anlaşıldı ama kısa bir tedaviden sonra tekrar sokaklara döndü. Ve bakın bu kez ne yaptı.

Akli dengesi yerinde olmadığı iddia edilen işsiz G.A., Ağustos 2018’de hareket halindeki motosikletin üzerinden, Turgut Özal Bulvarı’nda yürüyen öğretmen Devrim Akçakaya’ya tekme atıp uzaklaştı. Aldığı darbeyle yere yığılan Devrim öğretmen baygınlık geçirdi. Kaza olduğu sanılan olay, çevredeki iş yerine ait güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler üzerine ortaya çıktı ve A.G. polis tarafından gözaltına alındı. Olayın ardından Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edilen G.A., ardından serbest bırakıldı.

G.A., bu kez de plakasız motosikletiyle Petrol Mahallesi’nde hareket halindeki düğün konvoyunun arasına karıştı. Gelin arabasına tekme atan G.A., motosiklet üzerinde tehlikeli hareketlerde bulundu. Kırmızı ışıkta geçip, yanına yaklaşan araçlara tekme savuran G.A., trafiği birbirine kattı. G.A.’nın yaptıkları ise bu sırada yoldan geçen motosiklet sürücüsünün kask kamerasına yansıdı. Sürücülerin uyardığı G.A., bir süre sonra ters yöne de girip gözden kayboldu.

(Visited 31 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!

YORUMUNUZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla