Trails Rising Şubat Ayında Çıkıyor

Ubisoft firması  stunt motosiklet oyunu Trails Rising için bir fragman yayınladı ve oyunun çıkış tarihini 12 şubat 2019 olarak açıkladı.

Zafere ulaşmak için toza toprağa bulanmaya hazır ol!

Trials, serinin bugüne kadarki en büyük ve en iddialı bölümüyle geri dönüyor! Klasik, affı olmayan fakat adil oyun tarzı, hayranlarının kalbini kazanan müthiş aksiyonu, daha yoğun bir rekabet, yepyeni özellikler ve yeni bir görsellik ile birlikte geliyor.
Oyun||Trails Rising Şubat Ayında Çıkıyor
REKABET HER YERDE – Eyfel Kulesinden Çin Seddine çok çeşitli mekanlarda, diğer oyuncularla yarış ve adını herkese duyur. Nasıl yarışacağını kendin seç: solo, çevrimiçi, yerel çok oyunculu ve hatta yeni Tandem Bisiklet ile koop modunda yarış.
SONSUZ KİŞİSELLEŞTİRME OLANAKLARI – Muazzam kişiselleştirme araçları ile istediğin kıyafeti, hatta aracı kendine özgü bir tarzda kişiselleştir. Kişiselleştirdiğin kıyafet ve araçları diğerler oyuncularla paylaş, başkaları da kullanırsa ödül kazan!

GÜCÜNÜ TOPLULUĞUNDAN ALIYOR – Liderlik tablolarından oyuncularca yaratılmış pistlere kadar rekabet ve heyecan hep zirvede! Aileye sen de katıl!

Oyun Pc,PS4 ve XBox One platformlarını kapsıyor. Stream üzerinden ön sipariş alınan ve 2 versiyon olan oyunun avrupa fiyatı 24,99€ ve 39,99€

 

(Visited 67 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!

Yorum (1)

Yoruma Kapalı