Belgeseller

Sayfalarımızda yer almasını istediğiniz belgeselleri yandaki formu doldurarak bize gönderin yayınlayalım.

Tüm Belgeseller (Alfabetik)

2 teker 1 dünya2 Teker 1 Dünya Belgeseli2 teker 1 dünya
32
25:51

2 Teker 1 Dünya Belgeseli

Orta Asya, Sibirya, Kuzey Amerika, Kanada.. Okyanus kıyısından Güney Amerika.. Ümit Burnu’ndan dolaşarak Afrika, oradan da Avrupa… İki teker üstünde on binlerce kilometre uzayan 1.5 yıllık bir devri alem.. Farklı coğrafyalar, yüzler, diller, kültürler, tarihle eşsiz görüntüler eşliğinde muhteşem bir serüven… “2 Teker 1 Dünya” programı TRT Türk’te… (Ziyaretçi 58 kişi, 1 tane bugün)

Bileğin Dansı||A Twist of the Wrist

Bileğin Dansı Keith Code’un yazdığı kitabın filme çekilmiş hali. Code kitabı 1983 yılında yazdı ve motosiklet dünyasında büyük ilgi gördü. Motosiklet kullanan herkesin mutlaka izlemesi gereken ve mutlaka kendine katacak bir şeyler bulacağı bir video. (Ziyaretçi 83 kişi, 1 tane bugün)
BİZDE VARİZBiz de Varız
22:22

Biz de Varız

Filmin Özeti: Son dönemde Türkiye’de motosiklet kullanan kadın sürücülerimizde önemli bir artış gözlemleniyor. Bu filmde 5 kadın motosiklet sürücüsünün bu tutkusunu, katıldıkları yarışlardaki başarı öykülerini, trafikte karşılaştıkları zorlukları, yaptıkları motosiklet seyahatlerini ele alarak, yaşamın günlük koşuşturması içinde, bir çoğumuzun sadece hayalini kurmakla yetindiği iki teker üzerindeki gerçek hikayelerini anlatmaktadır. Short Story: The number of women […]
(Ziyaretçi 66 kişi, 1 tane bugün)