Ceket

(Ziyaretçi 21 kişi, 1 tane bugün)

Motosiklet Elbiseleri Nelerdir ? Nasıl Giyilmelidir | Hayati Bilgiler | RAHMİ BARUTÇU

Motosiklete binmeden önce alınacak önlemler ve kıyafetlerin sırasıyla nasıl giyileceği bu videoda. Hayati bilgiler içeren bu videomuzu dikkatlice izlemenizi öneririz. Hangi havada nasıl kıyafetler giyilmelidir ? Kaza anında ne gibi yararları olur, bu ve bunun gibi bilgileri kaçırmayın. İyi bir motorsiklet sürücüsü olmak için yapmanız gereken tek şey iyi bir eğitim almaktır. Motosiklet camiasının sevilen […]

Motosiklet Montu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? | Rahmi Barutçu

Motosiklet kullanırken giyeceğimiz montta dikkat etmemiz gereken noktalar nelerdir videomda bulabilirsiniz. İyi seyirler. İnstagram : https://goo.gl/xPgwF4 Twitter : https://goo.gl/5FK1of Facebook : https://goo.gl/MPsMiM Yamaha , Honda , Suzuki , Ducati , BMW , Kawasaki , Harley Davidson , KTM ve daha fazlasını, kısaca motosiklet hakkında her şeyi kanalımda bulabilirsiniz. (Ziyaretçi 24 kişi, 1 tane bugün)

Motosiklet Montu Nasıl İmal Ediliyor?

(Ziyaretçi 19 kişi, 1 tane bugün)

Motosiklet Ekipmanları

Motosiklet Ekipmanları… KILIK KIYAFET… Motosiklete binerken giydiğim kılık kıyafet hakkında bir video… Tarz mıyım? 🙂 Daha sonra tercih etttiğim motosiklet botları, çizmeleri ve kasklar hakkında video çekmeyi düşünüyorum… (Ziyaretçi 23 kişi, 1 tane bugün)

CLOVER SCOUT WP – Motosiklet Mont İncelemesi

(Ziyaretçi 26 kişi, 1 tane bugün)