Sinyal verdim ya!

Avcılar’da bir otomobil sürücüsü seyir halindeyken biranda direksiyonu kırarak şerit değiştirdi. Otomobile çarpmaktan kıl payı kurtulan motosiklet sürücüsü otomobil sürücüsüne saldırdı. Otomobil sürücüsünün savunması ise ilginçti.’Sinyal verdim ya!’

Olay, bugün E-5 karayolu Avcılar Küçükçekmece istikametinde meydana geldi. Ticari araç sürücüsü maganda girişin yasak olduğu düz çizgilerle belirtilmiş olmasına rağmen sapakta aniden sağa kırdı. O sırada sapağa daha önce girmiş olan motosiklet sürücüsü araca çarpmaktan kılpayı kurtuldu.

Aracın aniden önüne kırmasıyla son anda kendini sol tarafa atan motosiklet sürücüsü hem kaza atlattı, hem de yolundan çıktı. Sinirlenen motosiklet sürücüsü araç sürücüsüyle tartışmaya başladı. Hem suçlu hem güçlü ticari araç sürücüsü ‘gel lan buraya! sinyal verdik dönüyoruz ne var bunda?’ deyince ortalık karıştı.

Motosikletini bırakan sürücü araç sürücüsüne saldırdı. Çevredekilerin ayırmasıyla kavga yatışırken az daha birinin canını alacak olan ticari araç sürücüsü umursamadan yoluna devam etti.

(Visited 30 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!