fbpx

Stunt yapmak isterken birbirlerine çarptılar

İstanbul Dolmabahçe-Bomonti Tüneli’nde “drift” diye tabir edilen yanlama hareketini yapmaya çalışan motosiklet sürücüsü, kontrolü kaybedip tek teker yapmaya çalışan motosikletli arkadaşına çarptı. Yere savrularak metrelerce sürüklenen arkadaşı hafif şekilde yaralandı. Sürücüler kask kamerasına yansıyan o anları sosyal medyada paylaştı.

Kaza, geçtiğimiz Cuma günü akşam saatlerinde DolmabahçeBomonti Tüneli’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre trafikte arkadaşıyla seyir halinde olan motosikletli, bir süre sonra tünele girdi. Tünelde seyre devam eden sürücü, bir anda “drift” diye tabir edilen yanlama hareketi yapmaya başladı. İlk hareketinde motosikletin hakimiyetini kaybeden sürücü, yanında seyreden motosikletli arkadaşına çarptı. Kaza sonucu motosikletinden yere düşen genç sürücü metrelerce sürüklenerek yaralandı. Hafif sıyrıklarla kazayı atlatan sürücü bir süre sonra ayağa kalkıp motosikletine koştu. Yaşananlar ise her iki motosikletlinin kask kamerasına yansıdı.

FSM’de yarışıp terör estirdiler

Kazayı sosyal medyada paylaşan motosikletlilerin Fatih Sultan Mehmet (FSM) Köprüsü başta olmak üzere mega kentin birçok noktasında tek tekerlek üzerinde gittiği ve birbirleriyle yarıştığı görüntüleri de ortaya çıktı. Seyir halinde ayağa kalkan ve çeşitli akrobatik hareketler yapan sürücüler şehrin altını üstüne getirdi.

 

(Visited 25 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!