Taksim’de motosikletli polisin kazası kamerada

Motosikletten düşen polis yaralandı, meslektaşları yanından ayrılmadı.

Olay, dün akşam saatlerinde Taksim Sıraselviler Caddesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Volkan Belibağlı isimli motosikletli trafik polisi çift yönlü yolda dönüş yapmak istedi. Polis dönüş yapmak istediği sırada Kenan Bozkurt’un yönetimindeki otomobilin hafif şekilde motosiklete çarptığı iddia edildi. Çarpmanın etkisiyle motosiklet devrildi. Kazayı gören vatandaşlar polisin yardımına koştu. Motosikletten düşen polis sol bacağından yaralandı. Yaralı polis sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı. Meslektaşları sağlık ekipleri gelene kadar Belibağlı’nın yanından ayrılmadı.
Kazaya karışan otomobilin sürücüsü Kenan Bozkurt, “Kaza dönüş yaparken oldu. Arkadaş arabayla taşın arasına sıkıştı. Hata kimde belli değil. Taşla arabanın arasındaki mesafeye bakmak lazım. O dönüş yaparken ya ben hareket ettim ya da o duramadı. Motor dönüş yapıyordu. Ben vurmadım” dedi.
Öte yandan, kaza anı çevrede bulunan güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde trafik polisinin dönüş yapmak isteği bu sırada otomobilin hareket ettiği anlar yer alıyor.
Polis ekipleri kazayla ilgili çalışma başlattı.
(Visited 33 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!