fbpx

Trials Rising Kötü Sürprizle Yayınlandı

Daha önce Türkiye fiyatı 86.99 TL olarak belirlenen Trials Rising daha önce belirtildiği gibi 26 şubatta yayınlandı ama kötü bir sürprizle. Oyunun fiyatı 128,99 TL oldu.

Ubisoft’un merakla beklenen yarış oyunu Trials Rising önceki akşam lansmanını gerçekleştirdi. Yayınlanmadan önce Steam’de ön siparişlerde 86.99 TL olarak yer alan yapım, yayınlanması ile zam aldı. Oyun Steam’de bilgisayar oyuncuları için 128.99 TLfiyat etiketi ile satılmaya başlandı.

Konsol ve bilgisayar platformu oyuncuları için önceki akşam yayınlanan Trials Rising ani bir zam olayı ile karşı karşıya kaldı. Oyunun yayıncısı olan Ubisoft, ülkemiz oyuncuları için oyunun Steam fiyatı 86.99 TL olarak yer alırken dün akşam itibari ile 128.99 TL olarak oyunculara sunulmaya başlandı. Motosiklet yarışları yapabileceğimiz yapımda oyuncular sürücülerini ve motosikletlerini kişiselleştirebilecekler.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak birbirinden farklı yarışlara katılacağımız oyunda fantastik pistler de boy göstereceğiz. 12 farklı dil seçeneğine sahip olan yapımda fizik tabanlı olarak yarışlara katılacak ve yeteneklerimizi segileme fırsatı elde edeceğiz. Benzersiz motosiklet modelleri ile yarışlara katılacağımız oyunda dünyanın dört bir yanını da gezme fırsatı elde edeceğiz.

Müthiş bir aksiyon deneyimi yaşayacağımız oyunda rekabet dolu yarışlara katılacak ve bitiş çizgisini ilk geçen biz olmaya çalışacağız.

(Visited 15 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!