fbpx

Triumph Street Triple RS 2019

bu videoda

Triumph bu gün yayınladığı teaser ile yeni bir Street Triple modelini onayladı. Video yeni modelin siluetini ve far grubunun tasarımını ortaya çıkarıyor.

Triumph, 2016 yılına kadar bu başarılı modelini 675cc olarak üretti. 2016 yılında eski motor bloğu yerini 765cc yeni bir bloğa bıraktı. Bununla birlikte hem güçte, hem de satışlarda bir artış yakalayan Street Triple türünün en başarılı modellerinden bir tanesi.

Yaz mevsimi boyunca bir çok kaçak! fotoğraf ile bu modelin test edildiğini gördük. Triumph 7 ekimde modeli gün ışığına çıkaracağı bu video ile duyurmuş oldu. Peki bu yeni modelde neler var?

Öncelikle beygir gücü 121 hp ve torkta 77 nm civarında belirlenmiş. Motorun şu an Moto2 de yarışan 765 ile yeni Daytona modeline adım atacağı yönünde söylentiler var.

Videodan belli olmasa da yeni modelin kocaman bir egzoz ile geleceği kesin gibi çünkü bu yeni model euro5 normlarına uygun.

Ne yazık ki daha fazla ayrıntı için 7 ekimi beklememiz gerekecek. Bu tarih Almanya’da düzenlenecek olan fuarın tarihi ile çakışıyor. Yani yeni modeli muhtemelen Intermod’da göreceğiz.

 

 

(Visited 53 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!