fbpx

Türkiye’nin İlk Motosiklet Filmi – Şeytan İcadı

Türkiye’de ilk defa motosiklet temalı bir film çekiliyor.

“Şeytan İcadı”, Türkiye’nin motosiklet temalı ilk filmi olacak. Film, motosiklet camiasının ve motosikletçilerin aslında nasıl kişiler olduğunu yansıtacak ve ismi ile ters köşe yapacak. Çünkü filmin defalarca izlenmek istenecek bir hikayesi var. Bazı eski Türk filmlerinin, kaç kez izlense de bizi tekrar izlemeye iten kimyasını, doğallığını düşünün. Bu film de aynen böyle, gerçek hayattan kesitler taşıyan bir eser olarak sinema tarihine geçecek..


“Şeytan İcadı”nı sadece motosiklet kullanıcılarının değil, motosiklet kullanmayan insanların da izlemesi, motosikletçiler için kafalarda oluşan ön yargılardan sıyrılarak, izleyicilerin motorcuları doğru anlamaları hedefleniyor.
Filmin tamamının sadece motosiklet üzerinde çekilmesi ve oyuncularının tümünün motosiklet kullanıcısı olup filmde gönüllü yer alması planlanıyor.
Bu güne kadar motosiklet ve şiddet genellikle hep aynı cümlede kullanıldı ve yıllarca insanlara motosikletçiler kötü adamlar olarak lanse edildi. Birçok filmde kötü adamlar motorculardan seçildi. “Şeytan İcadı” filminde bu tür yanıltıcı sahnelere yer verilmeyecek.
Filmin oluşması için tüm destek, bu camiaya hizmet eden, motosikletçi dostu kurum ve kuruluşlardan alınacak. Film dijital platformlarda da yer alacak ve böylelikle daha geniş kitlelere ulaştırılacak.
Bu camianın içinde yıllardır bulunan eşsiz dostluğu, kardeşliği, zorluğu, acıları, özgürlüğü ve mutlulukları paylaşan gerçek motosikletçilerin sürükleyici hikayesine hazır mısınız?

O zaman çok az beklemeniz gerekecek. “ŞEYTAN İCADI”  ÇOK YAKINDA…

(Visited 155 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!