fbpx

Venom: Zehirli Öfke

Motosiklet: 2015 Ducati Scrambler.

Venom, Marvel Comics’in aynı adlı karakterinden uyarlanan ABD yapımı süper kahraman filmi. Ruben Fleischer tarafından yönetilen filmin başrollerinde Tom Hardy ve Michelle Williams yer almakta. Tipik bir uzaylı filmi olsa da içinde espirili bir bakış açısı yatıyor.Motosikletli kovalama sahneleri ise çok hoşunuza gidecek.

Özet: Eddie, sevgilisi Anne ile birlikte mutlu bir hayat yaşayan kahramanlık gibi duyguları pek olmayan bir tv muhabiridir. İşinde bir hayli iyi olan Eddie normal hayatta yapmadığı kahramanlığı işinde oldukça fazla göstermektedir ve bu huyu önemli bir adam olan Carlton Drake ile yaptığı röportajdan sonra hayatını değiştirecek kadar başına iş açar.

Carlton Drake, tıbbi araştırmalar yapan bir şirketin başındadır ve ynı zamanda uzay araştırmaları da yapmaktadır. Kahramanımız aslında tıbbi araştırmalarda kanunsuz kullanılan insan denekler hakkında haber yapmak isterken birden bire uzaylılarla muhattab olmanın şokunu yaşar. Drake uzaydan bir takım organizmalar getirmiştir ve bu organizmalar oksijenli ortamda sağ kalabilmek için insan vücuduna ihtiyaç duyarlar.

Bir tanesi de kahramanımızın vücudunu ele geçirir ve olaylar başlar.

tom-hardy-ducati-scrambler

Yönetmen: Ruben Fleischer
Yapımcı: Avi Arad
Matt Tolmach
Amy Pascal
Senarist: Scott Rosenberg
Jeff Pinkner
Kelly Marcel
Uyarlama: Randy Schueller tarafından üretilen
Venom adlı eser
Oyuncular: Tom Hardy
Michelle Williams
Stüdyo: Columbia Pictures Marvel Entertainment
Dağıtıcı: Sony Pictures Releasing
Çıkış tarihi: 5 Ekim 2018 (ABD)
Süre: 112 dakika
Ülke: ABD
Dil: İngilizce

Ducati Scrambler in Venom

(Visited 138 times, 1 visits today)

Bunlar da ilginizi çekebilir!